Jdi na obsah Jdi na menu
 

                                                     Vánoční závod 5.12.2010 výsledky  

1.cvik- slalom s vejcem na lžíci -nejrychlejší čas ,za každého poraženého soupeře 1.bod

2.cvik- frisbee hod diskem na cíl 3 pokusy 1 hod 3 body

3.cvik- agility překážková dráha - nejrychlejší čas ,za každého poraženého soupeře 1.bod

4.cvik-přivolání ,které rušil čert a láká psi na buřty

5.cvik-aport ponožky naplněné pekelně vypečenýma buřtama hodnocení od 0-10 body povoleny 3 povely,

6.cvik- chůze u nohy , pes na předních noháh s navlečenýma ponožkama hodnocení od 0-10 body

7.cvik – sedni,lehni,vstaň psovod sedí s rukama za zády ,Mikuláš vloží psovodovi mrkev do úst hodnocení od 0-10 body povoleny 3 povely,

8.cvik- kopaná s Mikulášem, kdo nejrychleji dopraví míč k Mikulášovi, pekelný čert po ukončení změnil vítězný čas na nejpomalejší,v pekle se nesmí tolik snažit,za každého poraženého soupeře 1.bod


Jméno psovoda

Pes

Cvik 1

Cvik 2

Cvik 3

Cvik 4

Cvik 5

Cvik 6

Cvik 7

Cvik 8

Body

Místo

Jana Langhof

Carra

13

6

12

10

0

10

10

7

68

1.místo

Alena Dumková

Sendy

12

3

9

10

0

10

8

13

65

2.místo

Marcela Pluhařová

Baryk

6

3

10

0

10

10

10

12

61

3.místo

Josef Válek

Agin

10

3

8

10

3

10

4

14

60

4.místo

Roman Martynek

Chuck

11

0

11

10

8

10

8

1

59

5.místo

Eva Kryštůfková

Max

9

0

14

10

2

10

3

10

58

6.místo

Simona Šedivá

Konie

8

0

13

10

0

10

5

11

57

7.místo

Olina Vološčuková

Ludva

7

0

7

7

0

10

6

9

46

8.místo

Radka Formanová

Kuki

5

0

5

2

0

10

10

8

40

9.místo

Jana Langhof

Pepé

14

0

6

0

0

10

7

2

39

10.místo

Lenka Kreanová

Ben

4

0

2

10

0

10

7

3

36

11.místo

Martin Plavčko

Meggie

3

6

4

0

0

10

3

9

35

12.místo

Eliška Pluhařová

Elsa

2

0

3

9

0

10

3

6

33

13.místo

Thomas Robert

Thami

1

3

1

10

0

10

3

4

32

14.místo

 

Nejmladší účastník : Eliška Pluhařová a Elsa

Nejstarší účastník : Josef Válek a Agin

Nejlepší přednes básničky pro Mikuláše a Čerta : Marcela Pluhařová a Baryk

Nejlepší štěně : Radka Formanová a Kuki